0 532 601 45 94
info@35tesisat.com
15 Temmuz 2016
TIKANIKLIK AÇMA BORNOVA

 

 • 35TESİSAT İZMİR KANALİZASYON ARIZA .TIKANIKLIK AÇMA

35TESİSAT  ın teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan tuvalet, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz. 

 

KIRMADAN ROBOT MAKİNASİ İLE KANAL AÇMA GÖRÜNTÜLEME

35tesisat firmamız kanalizasyon borusu tıkandığında başvurabileceğiniz profesyonel hizmet anlayışı ile izmir ve cevre bölgelere manisa, aydın, muğla, antalya, balıkesir,uşak gibi su ve kanalizasyon sektöründe hizmet sunmaktadır.Su sızıntı, pimaş tıkanıklığı, kanal görüntüleme, kanal açma, hat tespiti, bilinmiyen boru tespiti, bina rutubet sebepleri, su tesisat işleri, kaçak su bulma, binanızın alt yapısında meydana gelen çökmeleri veya problemleri görüntüleyerek müdahale ediyoruz.Aldığımız görüntüleri deneyimli ustalarımız size borularınız hakkında bilgi veriyoruz.35tesisat tıkanıklık açma servisi.

 KANALİZASYON ARIZA SEBEPLERİ NELERDİR

Kanalizasyon arıza sebepleri, bilinçzizce atılan bezler, ıslak mendil, atık yemek yağları, naylon karışımlı tuvalet kağıtları, işaat artıkları, boya veya alçı şerbeti, tuvalet temizliği sırasında düşen cisim veya temizlik eşyaları başlıca daire içlerinde tıkanma sebepleridir. Bunun yanında bina bodrumlarında meyilsiz ve askıya alınmamış pvc borularının tortu tutması sebebiyle tıkanıklık görülmektedir.Bina dışı tıkanma sebepleri bilinçsiz şekilde kazı yapılması zemin çökmesi, künk kırılması loğar temizlenmemesi bunlarda bina dışı tıkanıklık sebebleridir.

Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz

 •    
 • Lavabo giderlerindeki tıkanıklığı kırmadan açma
 •    
 • Mutfak evye lavabolarındaki tıkanmaları robotla açma
 •    
 • Klozet tıkanmasında makina ile kırmadan çözüm
 •    
 • Küvet tıkanması kırmadan robotla açmak
 •    
 • Tüvalet tıkanıklığında robotla hasarsız çözüm

35tesisat tüm ilçe ve mahallerinde gezici servis araçlarımız zamanında tıkanıklık açma sorunlarında yanınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

 LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

35tesisat Lavabo tıkanmaları  daha çok banyo lavabolarında rastlanır traş, kıl, sabun kitlesi,  lavaboda tıkanan alçı yada derz yapılan kapların yıkanması lavabo tıkanma sebebi olabilir.Standartlara uygun gereken eğim ve uygun çapta yapılan lavabo atık su gider boruları size lavabo tıkanması sorunları yaşatmaz lavabo sifonlarında süzgeç bulunduğundan büyük cisimler atık  hattına girmez fakat bahsettiğimiz yetersiz çap ve giderdeki eğimin az olması küçük parçaların birikmesine yol açar ve tıkanıklık sorunu oluşur.Lavabolarındaki tıkanıklığı robotla kırmadan açıyoruz.

 TIKANAN KLOZETİ AÇMAK

35tesisat olarak Klozet tıkanıklığı en çok rastlanan tıkanma sorunları arasında gelir.Klozetin içine yalnızşıkla atılan bir cisim (bez,eldiven,kumaş) ana atık su hatlarınında tıkanmasına sebep olabilir. klozet tıkanıklığını kendi yönlemlerinizle açamıyorsanız bizden profosyonel hizmet alabilirsiniz.Klozet tıkanmalarını  robot makinalarımız ve uzman tesisatçı ustalarımızda hiçbiryere zarar vermeden açabiliriz.

 TIKALI TUVALETİ AÇMA

Tuvalet tıkanıklığı en çok rastlanan tıkanma sorunları arasında gelir.Tuvaletin içine yanlışlıkla atılan bir cisim (bez,eldiven,kumaş) ana atık su hatlarınında tıkanmasına sebep olabilir.Tuvalet tıkanması kendi yönlemlerinizle açamıyorsanız bizden profosyonel hizmet alabilirsiniz.Tuvalet tıkanmalarını robot makinalarımız ve uzman tesisatçı ustalarımızda hiçbiryere zarar vermeden açabiliriz.35tesisat arıza telefonundan ulaşabilirsiniz 
Tıkanıklıklar bir evde olabilecek ciddi sorunlardan biridir tıkanıklığın meydana gelmesi durumunda su geri gelebilir komşularınızın kullandığı su ana hatlarda  tıkanma varsa size gelebilir 35tesisat kanalizasyon gece gündüz açamadığınız tıkanıklıklarda acil olarak hizmet vermektedir.

KIŞIN ÇATI İNİŞLERİNDEKİ TIKANMALARA DİKKAT

35sıhhi tesisat Kışa girmeye hazırlandığımız bu dönemlerde tıkanıklık konusunda dikkat edilmesi gereken bir hususta çatı giderleridir.İzmir de çatı giderlerinin çoğu balkon süzgeçlerinin ana pimaş hatlarına bağlıdır yazın bir sorun yok gibi görünebilir fakat pimaşlardaki birikinti yada tıkanıklık şiddetli yağmurlarda kendini gösterecektir asıl önemli olan ana pimaşlar çatı suyunu çekmeye yetmesse dairenizin balkonundaki süzgeçlerden su taşmaları olacaktır evde olmadığınız bir günde evinizi bu yüzden su basabilir kışa girmeden bir problem olduğunu düşünüyorsanız gözden geçirin.

 GENEL TIKANIKLIK PROBLERMLERİ

Alt katta oturuyorum üst kattakiler su kullandığında benim tuvaletimden su  taşıyor?

Bu durumda şikayet en alt katta ise ilk kontrol edilmesi gereken dış logardır dış logar tıkanmış olabilir 35tesisat ile irtibata geçerek logarın temizlenmesi gerekir . Dış logarda herhangi bir sorun yoksa bina iç hattındaki tıkanıklığın açılması gerekir.

Klozet yada lavabodan su döktüğümde banyonun yer süzgeçinden su çıkıyor?

 Atık su hatları genellikle binada dikey iniş olarak döşenir ve her daire çatal ile bu ana hatta bağlanır muhtemelen bağlantıyı sağlayan çatalda yada çatalın ilerisinde  tıkanıklık meydana gelmiştir.Bu sorunu kırmadan çözmek için bizden hizmet alabilirsiniz.

En üst katta oturuyorum lavabo ve yer yüzgecinden aşırı koku geliyor bunun tıkanıklıla bir ilgisi varmıdır?

Kokunun sürekli olması durumunda banyo,tuvalet,yada mutfak ana iniş borularının bitim noktası açık bırakılmalıdır yani en son kattan sonra pimaşın ucu çatıya çıkarılmalı ve ağzı açık bırakılmalıdır kapalı olması halinde pis koku dışarı çıkamayacağından en son dairenin lavabo ve süzgeçlerinden koku gelecektir. keşif ve kontrol ve düzeltilmesi için bizden hizmet alabilirsiniz. İkinci bir husus mutfak ve lavabo sifonlarının körüklü diye tabir ettiğimiz kokuyu önleyici haznesi bulunmayan sifonlardır Montajı pratik ve kolay olduğundan kendiliğinden uzayan yapısı ile ayrı bi hortuma gerek kalmadan montajı yapılabildiğinden çok sık olarak kullanılır sağlık ve koku açısından bizim önerimiz körüklü değil ,taslı sifonların kullanılmasıdır. 

 Kanalizasyon Gideri Açma

KIRMADAN ROBOTLA KANALİZASYON AÇMA

 35tesisat, kanal arıza, kanal açma, kanalizasyon arıza, kanalizasyon tamir, kanalizasyon görüntüleme, 35tesisat kanalizasyon bakım ve onarım tıkanıklık açma, görüntüleme servisi hiçbir yeri kırmadan, dökmeden açma kanal görüntüleme, tıkanıklık açma, firmamız tıkanmış kanalizasyon borularından görüntü almaktadır.35tesisat kanalizasyon`un, teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon görüntüleme ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan, wc, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.35tesisat kanalizasyon arıza evlerde ve konutlarda da kullanılan pis sular ve tuvaletlerden gelen atıklar gider boruları aracılığı ile kanalizasyonlara dökülmektedir. Bu tür konular ile beraber ise özellik ile büyük konut sitelerinde ya da apartmanlarda ise bu tür borular aracılığı ile tonlarca pis su ve atıklar kanalizasyonlara gönderilmektedir. Bu tür konularda ise pis suların ve atıkların geçtiği sert ve plastik olan ve pimaş adı verilen borular ise bu tür konularda oldukça başarılı ve uzun yıllar dayanarak hizmet verebilmektedirler.Bahsettiğimiz ürünler ise günümüzde birçok konut da ve apartmanda da tercih edilen kanalizasyon gider borusu olarak da kullanılmaktadır. Uzun yıllar hizmet veren borular hem zaman içersinde hem de bazı kullanım hataları yüzündende zarar görebilmekte ve deforme de olabiliyorlar. Bu tür konular ile beraber tıkanma konusu ise uzun yıllar kullanım sonucu da belirli bir noktada kendini gösterebilmektedir. Kanalizasyon gideri açma konusunda ise bu konuya kısa sürede de önlem alınması da gerekiyor. Çünkü bu tür borular tıkandığında kullanılan pis suların ve atıklarında tahliye olması imkânsız halede gelebilmektedir. Günümüzde ise kanalizasyon gider açma çalışmasında da özel cihazlar ile hizmet veren ve boru içlerine gönderilen cihazlar ile tıkalı olan bölgenin tespiti ile beraber tıkanıklığın giderilmesi de mümkün olabilmektedir. Sizlerde bu tür cihazlara sahip olan tesisatçılardan da bu konuda hizmet almayı  tercih edebilirsiniz.

 Kanalizasyon Tıkanıklığı

Kanalizasyonlar tıkanıklığı çevremiz için büyük sorunlar doğurabilir.  Bu tıkanıklık yine yapıların zarar görmesine de neden olabilir. Bu sebeple tıkalı kanalizasyonların onarılması çok önemlidir. Kanalizasyon tıkanıklığı günümüzde teknolojik aletler yardımıyla yapılmaktadır. Bu teknolojik cihazlar sayesinde pratik ve temiz bir şekilde kanalizasyonlar temizlenmektedir.

 Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi için bölgedeki sorun makinenin robotu kullanılarak ve yabancı atıklar parçalanarak temizlenir. Kanalizasyon tıkanıklığı büyük sorunlar ortaya çıkaracağından hemen önlemi alınmalıdır. Düzenli bir şekilde bakımı yapıldığı takdirde sorun yaşanmayacaktır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi için kameralı ve robotlu teknolojik kullanılarak yapılması işlemi oldukça kolaylaştırmaktadır. kanalizasyon tıkanıklığı böylelikle ortadan kaldırılır.

 Kanal Açma ve temizliği tesisatın sorunsuz işlemesi açısından yılın belli zaman aralıklarıyla yapılması gereken bir işlemdir. Yapılarda oluşan beton ve alçı kalıntıları zamanla taşlaşabilir ve bunun yanında sularınızdaki kireçler birikip tıkanıklık oluşturabilir.
Bununla birlikte çamur, yağ, pislik birikintileri de kanalların tıkanmasında büyük yere sahiptir. Bunlar kanalı tıkayarak sızıntıya neden olmaktadır. Kanal tıkanıklığı aksatılmadan çözülmesi gereken ciddi bir problemdir.

 Kanal temizliğinde tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken diğer kalıntıların yerinin noktasal olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu tıkanıklığın giderilmesinde yapıya hasar verilmeden yapılması için uzman kişiler tarafından profesyonel makinelerle yapılmalıdır. Kanal temizliğinin ilk aşamasında kamerayla görüntüleyip noktasal tespit yapıldıktan sonra profesyonel bir kişi tarafından kullanılan makine yardımı ile kanal açılmakta ve atıklar parçalanarak yok edilmektedir.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır

Lavabolar her zaman ihtiyaç duyduğumuz ve birçok yerde de kullanım gereksinimi duyduğumuz araçlar olarak bilinmektedir. Günümüzde kullandığımız lavabolar her evin farklı bölgelerde, mutfaklarda, banyolarda ya da tuvalet bölgelerinde her zaman ihtiyaç duyduğumuz gereksinimler olarak bilinmektedir. Bunarın yanı sıra ise işletmelerde ya da kafeterya ya da restoran gibi yerlerde de lavabo kullanımı oldukça önemli hem temizliği hem de düzenli bir şekilde hizmet vermesi açısından da önem taşımaktadır.Son yıllarda kullanılan ve yeni evlerde monte edilen lavabolar filtreli bir şekilde uygulandığı için tıkanma sorunları filtre temizliği ile de çözümlenebiliyor. Fakat eski yapılarda ya da eski lavabo sistemlerinde ise filtre sistemi tercih edilmediği için yaşanan tıkanıklıklar derin bölgelere kadar ulaşılabiliyor ve kullanılan pis suyunda tahliye imkânsız halede gelebilmektedir. Bunların yanı sıra ise tıkanan lavabo çözümü için ise lavaboların sökülerek gider yollarına ulaşılması ve bazen de duvarların kırılması gibi konulara da ihtiyaç duyulabilinmektedir.Bunlara alternatif olarak ise günümüzde hizmet veren bazı tesisat firmaları ellerindeki özel cihazlar sayesinde bu tür konulara daha kısa süre içersinde de çözüm bulabilmektedirler. Tıkanan lavabo nasıl açılır sorunu gibi konularda cihazlardan yardım alarak tıkalı olan bölgeyi ve noktayı görüntülü olarak tespit edebilmekte ve bu bölgede yapılan çalışma ile de hem kısa süre içersinde hem de az masraf ile bu konuyu da olumlu olarak da sonuçlandırabilmektedirler.Bu şekildeki konulara alternatif olarak ise tıkanmış lavabo konusunda sizlere yardımcı olabilen bazı uzman tesisatçı firmaları ise kullandıkları bazı yeni teknoloji elektronik cihazlar aracılığıyla kamera görüntülü bir şekilde tıkanıklık olan bölgeyi tespit edebiliyor ve yine kullandıkları cihazlar ile de tıkanmış olan kısmı kısa bir zaman içersinde de çözüme kavuşturabilirler. Ve yine aynı zamanda ise tıkalı olan lavabolar gibi konularda bu günlerde binlerce kişinin gönlü rahat bir şekilde tekrar aynı sıkıntıları yaşamadan kullandığı ve tıkanma korkusu olmadan da uzun zaman ve bitmeyen yıllarda faydalanabileceği ürünler olarak da kullanılmaktadır. Bahsettiğimiz konularda bu tür konularda işlerinde uzman olan tesisatçılardan da yardım alabilirsiniz.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır


Günümüzde birçok yapılarda ve konutlarda tuvaletler ortak kullanım araçları olarak bilinmektedir. Birçok iş yerinde ve işletmelerde olduğu gibi evlerde de tuvaletlerin sağlıklı bir şekilde çalışması ve doğru kullanımı da oldukça önemli faktörler arasında yer almaktadır. Bu tür konularda ise tuvaletlerin gider yollarında ise pimaş adı verilen kalın ve sert plastik borular dikey olarak döşenmekte ve fosseptik çukurlara ya da kanalizasyonlara kadar kullanılan pis su ile beraber atıklarında tahliye edilmesi sağlanmaktadır.

Uzun yıllar boyunca kullanımı ya da içeriye atılan bazı maddeler yüzünden ise tuvalet borularını ve gider yollarının da tıkanması mümkün olabilen ve istenmeyen konular arasında da yer almaktadır. Aynı zamanda ise bu tür boruların tıkanması sonucu ise kullanılan tuvaletler belli bir süre sonra ise kullanılamaz halede gelebilmektedir. Tıkanan tuvalet nasıl açılır konusunda ise kafasında soru işareti bulunan kişiler bu tür konularda yardımcı olan bazı tesisat ustaları da bulunmaktadır.Birçok kişi bu tür hususlarda kırma veya tesisatın değiştirilmesi gerektiğini de söyleyebilir. Bu tür konular ise oldukça masraflı ve uzun süren bir tamiri de gerektirebilmektedir. Günümüzde ise bu tür çalışma yapan bazı firmalar ellerinde bulunan bazı elektronik cihazlar ile de tıkalı olan bölgeyi tespit edebilmekte ve borulara içeriden müdahale ederek kırma veya parçalama işlemi yapmadan da tıkalı olan boruların açılmasını da kısa süre içersinde de başarabilmektedirler.Tıkanan tuvalet, tıkanmış lavabo, küvet tıkanıklıkları gibi sıkıntılarda banyonuzu  tuvaletinizi uzun süre kullanamamanıza neden oluyor.Burnunuza gelen  kötü kokular dayanılmaz bir şekle geliyor.Tamiri yapılıp önlem alınmadığında gider borularının taştığını ve daha büyük sıkıntılarla karşılaşacağınızı söylemek mümkün.Lütfen unutmayalım, evinizde kendi yöntemlerinizle alınan önlemler, tıkanıklıkların boyutunu inanılmaz arttırabiliyor.Tıkanıklığın yaşandığı  her yerde benzer sıkıntılarla karşılaşılıyor.Tıkanıklıkların nedeni ve yeri uzman kişiler tarafından tespit edilmesi gerekir ki zarar görmeden tesisatınız da ki problem çözülebilsin.Tıkanıklık sorunları, içine atılan sert cisimler, bireylerimizin kullanımındaki hatalar, yanlış döşenen tesisatlar gibi nedenlerden oluşur.Çağıracağınız ekip özel  cihazlarıyla tıkanıklığın nedenini ve sonucunu belirlemektedir.Büyük maddi harcamalara  yol açmadan, ek masrafınız ve tadilatsız bir şekilde  size temizlik sıkıntısı vermeyen uygulamalar var.Özel cihazlarımızın  sayesinde tuvalet tıkanıklığı, tıkanan giderler görüntülenerek sadece noktasal tespit  ve o bölgede işlemlerimiz yapılıyor.Fayanslarınızda kırılma gibi sorunlar yaşamadan  sadece 15-20 dakika gibi kısa bir zaman zarfında  garantili bir hizmet almış oluyorsunuz.

Tıkanan Pimaş Nasıl Açılır

Pimaşlarınızdaki tıkanma nedenleri kullanım hatasından dolayı oluşmaktadır. Pimaşlarınıza attığınız yabancı maddeler bir süre sonra birikme yapar ve pimaşta tıkanıklık olmasına sebep olur. Pimaşlarınızın tıkanmış olmasına etken bir sebep ise inşaat yapım sırasında pimaşlarınızın atıklarına maruz kalmasıdır. Pimaşa sıkışan bazı cisimler suyun gitmesine engel olur ve bu da tıkanıklığa sebep olur. Pimaş açma cihazlarımız kameralı ve robotlu yeni sistem olup tüm pimaş tıkanıklık sorunlarınızı çözmede size yardımcı oluyor. Pimaşlarınızı açma işlemimiz kısa bir zamanda temiz bir şekilde açılıyor.Son yılarda yeni inşa edilen yapılarda ve konutlarda evlerde ya da konutlardaki tuvalet ve lavabo gibi konulardaki kullanılan pis ve atık sular bazı borular ile kanalizasyonlara kadar tahliye edilmekte ve gönderilmektedir. Bu tür sistemlerde ise kullanılan ve en çok popüler olarak tercih edilen borulara ise pimaş boruları adı verilmektedir. Pimaş borular kalın ve sert plastik borular olduğu için bu tür konularda uzun yıllar hizmet veren ve tıkanma ya da çatlama gibi konulara karşıda oldukça dayanıklı olduğu içinde birçok tesisatçısının tercih ettiği sistemler arasında yer almaktadır.Bunların yanı sıra ise uzun yıllar kullanım sonucu ve daha çok da eksi binalarda bu tür borularda belirli bir zaman sonra hem çevre etkenlerinden hem de yanlış kullanımlar sonucu da deforme olabilmekte ya da bazı kritik bölgelerde de tıkanma gibi konulara da sebebiyet verebiliyorlar. Tıkanan pimaş konusunda ise su tesisatçıları farklı yöntemler ile de çözüm yolu bulabilmektedirler. Bunlardan ilki duvarların kırılması ve tıkanan pimaşborulara ulaşılarak bu sorunların çözümlenmesi ya da gelişen teknolojik yöntemler ile de kırma ve parçalamaya gerek kalmadan cihazlar sayesinde de çözümü olarak iki farklı şekilde de uygulanmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde ise borulara içeriden müdahale edilmekte ve hem zahmetsiz hem de en az maliyet ile çözümlendiği için bu tür cihazları kullanan firmalar bu tür konularda daha fazla tercih edilen ve destek talebinin de bulunan firmalar olarak da göze çarpmaktadırlar diyebiliriz.Kanal açma kameralar tarafından çekilen resim ve video kayıtları veri tabanlarına dönüştürülerek uzman ekibimiz tarafından incelenmeye alınmaktadır. Buna göre kanalın durumu hakkında karar verilir ve ne kadar süre sonra ve ne şekilde tamir edilmesi ve temizlenmesi gerektiği belirlenir. Bu çalışma sayesinde tamir, yenileme ve temizleme çalışması öncelikleri belirlenir.Tıkanıklığı günümüzde teknolojik aletler yardımıyla yapılmaktadır. Bu teknolojik cihazlar sayesinde pratik ve temiz bir şekilde kanalizasyonlar temizlenmektedir.Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi için bölgedeki sorunu kanal açma robotu kullanılarak ve yabancı atıklar parçalanarak temizlenir. Kanalizasyon tıkanıklığı büyük sorunlar ortaya çıkaracağından hemen önlemi alınmalıdır. Düzenli bir şekilde bakımı yapımı takdirde sorun yaşanmayacaktır.

 EGE BÖLGESİNE HİZMET VERİYORUZ

sıhhi tesisat,vakum tesisatı,doğalgaz tesisatı,petek temizleme, kanallizasyon görüntüleme, bilinmeyen hat tespitİ, yerden ısıtma temizliği, petek yıkama, petek temizliği, lavabo açma, su kaçağı bulma, mobil tesisat, kalorfer tesisatı, su sızıntısı, loğar açma, petek ısınmıyor, wc açma ,mutfak tıkanıklığı, kimyasalla petek temizliği, kanal görüntüleme, tuvalet tıkanıklığı, tuvalette su gitmiyor, sucu, petek ısınmıyor, mutfak suyu gitmiyor,35TESİSAT ,tuvalet açma firması, yağmur borusu tesisatı, yangın borusu tesisatı, lavabo montaj, makina tesisatı, damla sulama sistemleri, hidrafor montajı, banyo gideri açma,35tesisat su kaçağı, pimaş açma, tıkalı pimaş açma, hilti ile kırım, tıkanıklılık açma,su kaçak cihazı, su tesisatcısı, banyo tıkanıklılıgı açma, su sızıntı tespiti, kanal açma, musluk tamiri, klozet takma, klozet degiştirme, ege kanalizasyon, kanalizasyon açma, su arıza, kombi petek ısınmıyor, ege bölgesi su kaçağı bulma, radyatör temizleyici, radyatör havası nasıl alınır, kombi neden su eksiltir, kombi temizligi nasıl yapılır, klozet tıkanıklığı nasıl açılır, klozet tıkanmasına çözüm, tuvalet tıkanmasına çözüm, tıkanan lavabo nasıl açılır, su sızıntısı nasıl bulunur, cihazla su sızıntısı nasıl bulunur, kırmadan tıkalı küvet tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı açma, tıkalı mutfak gideri açma, kanal yıkama ve logar temizligi, sifon tamiri, kalorifer temizligi, musluk montaj ve tamiri, kombi radyatör temizligi, tuvalet tıkandı, tuvalet açıcı, su kaçağı yer tespiti.

 

 

Tıkanıklık açma, tuvaletim tıkandı izmir, izmir lavabo açma, kanal temizleme izmir, pis su problemi izmir, kanal görüntüleme izmir, kanal temizleme izmir, logar açma, izmir logar temizleme, tıkanıklık açma aliağa, tıkanıklık açma balçova, tıkanıklık açma bayındır, tıkanıklık açma bayraklı, tıkanıklık açma bergama, tıkanıklık açma beydağ, tıkanıklık açma bornova, tıkanıklık açma buca, tıkanıklık açma çeşme, tıkanıklık açma çiğli, tıkanıklık açma dikili, tıkanıklık açma foça tıkanıklık açma gaziemir, tıkanıklık açma güzelbahçe, tıkanıklık açma karabağlar, tıkanıklık açma karaburun, tıkanıklık açma karşıyaka, tıkanıklık açma kemalpaşa, tıkanıklık açma kınık, tıkanıklık açma kiraz, tıkanıklık açma konak, tıkanıklık açma menderes, tıkanıklık açma menemen, tıkanıklık açma narlıdere, tıkanıklık açma ödemiş, tıkanıklık açma seferihisar, tıkanıklık açma selçuk, tıkanıklık açma tire, tıkanıklık açma torbalı, tıkanıklık açma urla, lavabom tıkandı izmir, tuvaletim tıkandı izmir, sifonum tıkandı izmir, kanal görüntüleme temizleme izmir, sifondan su gitmiyo izmir !

                                                  

 

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.